EDUROAM WIFI

Lifehack для студентів, які поїхали в різні регіони або за кордон і не мають стабільного доступу до Інтернету✌️

Якщо ви маєте пошту @kpi.ua (не плутати з @lll.kpi.ua), ви можете користуватися інтернет-мережею eduroam®. Це європейський міжнародний роумінговий сервіс, який надає безлімітний доступ до мережі, з єдиною системою аутентифікації.

🤳 Схема користування інтернетом дуже проста:

1) Якщо не маєте пошти в домені @kpi.ua, ви можете її отримати, звернувшись до НТО “КПІ-Телеком” у Telegram (@kpi_telecom_bot);

2) Знайдіть найближчу до вас точку, яка надає послуги eduroam® підключення.

Карта світу: Facts & Maps (eduroam.org) або Україна eduroam | ua : Головна (uran.ua)

Це може бути будь-який дослідницький центр, приватний чи державний університет, бібліотека, публічний центр, залізничний вокзал чи аеропорт. Будь-де, назва мережі однойменна — «eduroam»

Авторизація з ПК:

Логін: ваша_пошта@kpi.ua
Пароль: пароль від пошти
Якщо виникає складність у підключенні, відвідайте сервіс eduroam Configuration Assistant Tool

Авторизація з телефону/планшету:

Користувач: ваша_пошта@kpi.ua
Пароль: пароль від пошти
EAP auth method (Тип аутентифікації): PEAP
Поле “Анонімний користувач” залишіть пустим
Поле “Перевірка сертифікату” або залиште без змін, або оберіть “не перевіряти”

(5GHz мережі Phaaze 2 auth: MSCHAPV2)

eduroam_android

3) Користуйтеся Інтернетом на максимальній швидкості, яку надає місцевий провайдер. Зазвичай, за стандартом, не менше 5Мбіт/с. Час використання не лімітований. Для прикладу, в КПІ мережа eduroam® Eduroam :: (kpi.ua) працює на швидкості ~17 Мбіт/с.

Всім вільного доступу до Інтернету 😉