STARLINK in ER ITS!

Студентське Конструкторське Бюро при НН ІТС 7 серпня 2022 року провело виїзне тестування системи супутникового зв’язку STARLINK.

Обладнання, що було використане, передане до КПІ ім. Ігоря Сікорського від Міністерства освіти і науки України. Дане дослідження — це практична реалізація технічних можливостей розширення застосувань проєкту STARLINK у польових умовах.

Студенти, випускники та абітурієнти отримали практичний досвід розгортання системи супутникового зв’язку у нетрадиційних умовах, зокрема з використанням нестабільних джерел напруги у статиці та під час руху транспорту.

Результати дослідження вказують на стабільність прийому-передачі сигналів на швидкості понад 250 Мбіт/с, із середньою затримкою близько 200мс. За результатами тестування робоча група доповіла на Вченій Раді НН ІТС 12.08.2022

Діяльність СКБ та СР НН ІТС у даному тестуванні регламентована Розпорядженням по НН ІТС №990/4020 від 05.08.2022р.

Відеозвіт: Романець Маркіян

Фотозвіт: Венгер Павло, Стрижак Андрій, Довгалюк Данило, Косогор Анастасія