Наукова співпраця ІТС: Дрезден

Студентська Рада ІТС повідомляє, що Навчально-науковий Інститут телекомунікаційних систем продовжує співпрацю з Дрезденським технічним університетом, який продовжує приймати студентів за програмами подвійного диплому.

На даний момент програми стажування та обміну, що наявні, проводяться за такими напрямами:

• Software and IT for production automation;

• Control software for robot training;

• Digital transformation in the automotive industry;

• Managing energy systems;

• Automated and autonomous driving;

• Intelligent traffic systems and vehicle technologies;

• Big data and knowledge management;

• Biometric facial recognition;

• Software and IT for care management;

Проєкти реалізуються за грантові кошти. Студенти мають можливість подати заявку на програму стажування або обміну відповідно до вимог програми.

Основні критерії відбору:

• Висока успішність («С»+)

• Володіння англійською мовою на рівні, не меншим ніж В1;

• Наукові досягнення (тези, статті, публікації, наукові розробки, патенти тощо).

За детальною інформацією стосовно наявних проєктів або наукових робіт звертайтеся до професора, к.т.н Глоби Лариси Сергіївни:

lgloba@its.kpi.ua

@larysa_globa