Наукова робота продовжується!

💬 10 листопада 2021 року на базі факультету лінгвістики НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбулась ХХІІ Міжнародна науково-практична онлайн конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених “Science and Technology of the XXI Century” (“Наука та техніка ХХІ століття”).

▫️Співорганізаторами конференції стали Економічний університет в Братиславі (Словаччина) та Політехнічний університет Філіппін.

🤟 На пленарному засіданні представили свої інноваційні ідеї студенти навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем: Інна Бутько та Костянтин Лісовський з теми «Рrosрects of the Develoрment of 5G Technology in Comраrison to Lower Bаnd Systems»