Набір до Студентської Ради ІТС!

Студентська Рада ІТС оголошує набір до своїх лав кожного, хто не боїться та хоче попрацювати в команді веселих та креативних людей! 😜

Шукаємо студентів, які хочуть реалізувати себе в таких сферах:

🔴 Eduquality 🤓🧑‍🎓

Напрям – освітня рвань, це люди, які можуть з маленького опитування створити масштабне голосування. Акули оцінювання якості знань та можливості колаборації з нашими друзями для створення курсів на moodle платформі студради.

🟠 Конструкторське бюро 🧑‍🏫📑

Створення та поширення наукових напрацювань за науковим супроводом викладачів ІТС.

🟡 International coop 🌏🧑‍💼

Співпраця з міжнародними ВНЗ на локальному рівні. Організація доступу до конференцій, вебінарів, воркшопів для студентів ІТС

🟢 Dev&Tech support 🧑‍💻🔧

Telegram bots. Sites layout. Technical assist&trainee. Ненудні айтішники й розробники крч😏

🔵 Digital&production 📸📝

Напрям виробництва постів та медіаконтенту. Королівство соціальних мереж та роботи з медіа. Написання постів та публікацій.

🟣 SMM&Fundraising🧑‍💼💰

Просування інституту та івентів, що організовуються. Залучення спонсорів. Планування та ведення соціальної мережі Instagram.

На вас чекає безліч крутих бонусів, та звичайно ж незабутній досвід роботи в команді ✊😼🎉

Зацікавили? Заповнюй форму і долучайся до нашої команди.
Ми чекаємо саме на тебе 😉