📢 Круглий стіл. ІТС

На круглому столі академіки, науковці, викладачі й студенти ІТС обговорили здобутки наукової школи з мікрохвильових і цифрових телекомунікацій.

Провідна тема зустрічі — вже здійснені й упроваджені науково-технічні проєкти загальнодержавного масштабу та новітні результати досліджень і перспективні розробки.

Студенти Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем відвідали даний захід, прийняли участь у презентації та дискусії проєктів.

Зокрема, від Студради ІТС долучились в.о. голови СР ІТС Костянтин Лісовський та заступниця голови Каріна Жара, а також представники Конструкторського Бюро при Студраді ІТС – Андрій Стрижак та Нікіта Кириндась. Серед аспірантів ІТС – Костянтин Шевцов і науковий керівник Олександр Петрович Живков.