РОЗ’ЯСНЕННЯ СТОСОВНО НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Адміністративна рада прийняла рішення відновити навчальний процес в КПІ з 4 квітня в дистанційному режимі.

Що це означає для здобувачів:

1. Якщо ви маєте змогу навчатися дистанційно – ви можете продовжувати (графік буде ущільнено, щоб встигнути до 30.06)

2. Якщо ви не маєте змоги навчатися, то можливі варіанти:
а) індивідуального графіку до 30.08.2022
б) академічної відпустки (особливо це стосується тих, хто мобілізований до ЗСУ або ТРО)
в) перенесення навчальних дисциплін на наступні семестри.

Навчання може здійснюватися за асинхронною методикою (тобто. якщо у вас є час, але не тоді, коли проходять заняття за розкладом, для вас будуть доступні записи лекцій та практичні в індивідуальному порядку.

Також здобувачі можуть зараз вивчати частину дисциплін, а частину – перенести на наступні семестри (також буде доступна ширша можливість для визнання результатів неформальної освіти)

Випускні курси: бакалаври можуть замість диплому писати іспит, практика буде проходити в дистанційному режимі на базі університету (або. якщо біля вас є працююче підприємство – то на його базі, за домовленістю)
Для магістрів – потрібно буде виконувати кваліфікаційну роботу в дистанційному режимі.

Радимо, по можливості, взяти для вивчення хоча б частину дисциплін, не переносити все на наступні семестри: невідомо, скільки триватиме війна (віримо, що не дуже довго), але після неї теж буде багато роботи по відновленню країни – тому, якщо у вас є можливість навчатися, то користуйтеся нею.
Все буде Україна! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Джерело: Профком студентів КПІ